Zápis ze schůze VV KSC Zlín, 24. 09. 2012

 

Účast: Michal Mráček, Landt Jiří, Krejčí Jan

Účast za kontrolní výbor: Miloš Urbanec

Omluveni: Milan Chovančík

Hosté:

 

1.                  Předseda Michal Mráček informoval o aktuálním dění na ČSTV.  Výsledek mimořádné žádosti na MŠMT o dotace na mládežnickou cyklistiku dosud není znám. Bližší informace se pokusí zjistit na schůzi sportovních center dne 4. října 2012..

2.                  Jan Krejčí informoval o aktuálním stavu financí KSC Zlín. Aktuální stav pokladny 196 Kč. Aktuální stav účtu 30 194,90 Kč.

3.                  Pan Mráček informoval o probíhajících přípravách na LOH dětí a mládeže, která se koná v červnu 2013 v Uherském Hradišti a Kunovicích. Osobně je garantem plánovaných soutěží. Hlavním pořadatelem bude společnost JUVA CYKLO.

4.                  TJ Sokol Zlín – Prštné informoval o výsledcích sálové cyklistiky. Krasojízda: Ludvík Písek aktuálně na 3. Příčce v ČR. Kolová – extraliga: Zlín 1 skončil po základní části na 4. Příce a dne 13.10 bude na MČR bojovat o medaile. Zlín 2 vyhrál 1. Ligu a pro rok 2013 postupuje jako druhý zlínský tým do nejvyšší soutěže.

5.                  Příští schůze VV KSC Zlín se bude konat v pondělí 5. listopadu v 18:30h v prostorách tělocvičny TJ Sokola Zlín-Prštné. Prosíme o účast všech členů výboru. Bude probíhat přerozdělování dotací.

 

 

 

 

 

 

 

Ve Zlíně,25.09.2012                                                                   Zapsal: Ing. Jan Krejčí