V neděli 23.8.2020 se v Šitbořicích konalo semifinále kolové U23. Zlín měl v soutěži dvojnásobné zastoupení , jednu kombinovanou dvojici a Zlín I. Trenér Milan Chovančík k vystoupení zlínských hráčů dodává:"Začnu radostněji a to kombinovaným družstvem Zlín-Přerov, které hrálo ve složení Radim Vavruša, Filip Váña a turnaj vyhrálo bez jediné porážky. Kluci hráli zkušenou a koncentrovanou kolovou a v celém turnaji ztratili pouze dva body za remízu s domácími Šitbořicemi.Mám radost že se to klukům podařilo jelikož je to jejich poslední sezóna v této kategorii a věřím, že dokáží ve finále MČR U23 zopakovat svůj výkon. 

Zlínská jednička Tomáš Horák a Dominik Otásek nebyla úspěšná a obsadila čtvrté místo. Kluci v prvních třech zápasech nehráli tak, jak bylo v plánu a až příliš lehkomyslný přístup se jim mnohokrát vymstil. Nicméně velmi oceňuji jejich přístup po vstupu do turnaje a po rozboru chyb a promluvě v týmu se ve zbytku turnaje vyhecovali k jejích obvyklé hře. Jen díky zranění Dominika a závadě na kole nedosáhli na lepší umístění.

Každopádně celkově turnaj hodnotím kladně, jelikož naším cíle na MČR U23 je zlato a stříbro a tento turnaj nám odhalil rovněž naše nedostatky, které můžeme do finále odstranit a dosáhnout tak cíl, který jsme si před sezónou dali.

Milan Chovančík