V sobotu 17. 11. se v St. Pöltenu odehrál mezinárodní turnaj v kolové Elite. Pozvánku kromě tří dvojic domácích hráčů dostali také hráči Baj z Maďarska, Leunternsdorf z Německa a 4 dvojice z České republiky. Konkretně Zlína, Olomouce, Přerova a Šitbořic.

Za oddíl kolové TJ Sokol Zlín hráli Radek Adam a Tomáš Horák, kteří pozvánku na turnaj dostali jako vítězové II. Ligy Elite . Tuto dvojici  ještě neplánovaně doplnil i Jan Krejčí. Který s našimi mladými hráči jel původně jen jako trener.

Vzhledem k přátelským vzahům s pořadateli však ještě vytvořil kombinovanou dvojici s místním hráčem . A je nutno uvést že i když spolu nikdy nehráli,  vedli si nad míru dobře .

Turnaj se hrál na dvě skupiny po 5 dvojicích a po základním kole byly na prvních dvou místech v jedné skupině hráči pořádajícího oddílu St. Pöltenu a ve druhé skupině  pak kombinované družstvo Zlína a  St. Pöltenu a Sokola Zlín.

Tyto dvojice pak mezi sebou odehrály další semifinálové utkání. Po těchto zápasech zůstaly obě družstva St. Pöletenu poraženy a mezi sebou se utkaly o 3. a 4. místo.

Do finále tak postoupilo kombinované družstvo Zlína a pořádajícího oddílu a našich mladých hráčů Zlínské kolové Radek s Tomášem. Tyto týmy mezi sebou  odehráli vyrovnané utkání o vítězství v turnaji. A po základní odehrané době byl stav utkání nerozhodný  2:2 a musel být odehrán dodatkový poločas. V tom se už pak více dařilo mladým hráčům Sokola Zlín.

 

S výsledkem 4:2 se tak vítězi celého mezinárodního turnaje stali  Radek Adam a Tomáš Horák. Na druhém místě se pak umístilo kombinvané družstvo Zlína a St.Pöltenu ve složení Jan Krejčí a Michael Schlachtner.