V sobotu 18. listopadu se v Přerově hrálo závěrečné 3. kolo juniorského krajského přeboru turnaje v kolové a současně ještě dohrávalo několik zápasů odloženého 2. kola.

Na účasti hráčů z jednotlivých oddílů se podepsala nemocnost, která nedovolila nastoupit družstvu Sokola Zlín 3 a Milo Olomouc 2. Další komplikace je zranění našeho juniorského hráče Radka Adama, za kterého musel nastoupit jako náhradník Vojtěch Baxa.

I s touto změnou v sestavě se však Tomáš Horák vyrovnal a dokázal tak, že naši juniorští hráči patří k předním hráčům juniorské kolové v republice.

Naše družstvo Sokola Zlín 1 Tomáš Horák a Vojtěch Baxa, vyhrálo jak dohrávku 2. kola, tak také 3. kolo a po vítězství v 1. kole také celý krajský přebor oblasti Zlínského a Olomouckého kraje.

O poznání hůře se v sobotu dařilo hráčům Sokola Zlín 2, Dominiku Otáskovi a Vendelínu Helisovi, když ve třetím kole skončili překvapivě po několika zaváháních až na 4. místě. Ale i toto umístění jim v konečném hodnocení stačilo na celkové 3. místo.

Na doplnění je nutno uvést další výsledky, kdy konečné 2. místo obsadili junioři Spartaku Přerov 1, 4. bylo družstvo Spartaku Přerov 2 a na 5. místě družstvo Milo Olomouc 1.

Dvojice Sokola Zlín 1 a Spartaku Přerov 1, si tak také tímto vybojovaly účast v předkole Mistrovství České republiky. Případné nasazení dvojice Sokola Zlín 2 je závislé až na konečných výsledcích dalších krajských přeborů.